Nasz zespół


Jestem osobą pozytywną, nowoczesną, doświadczoną i konkretną.   Lubię świat przyrody, podróży, odkrywania nierozpoznanych możliwości.  Propaguję zdrowy styl życia. Uwielbiam wywoływać radość, poruszenie i refleksję.

Jestem otwarta na świat i nowe doświadczenia.
W pracy łączę pasję, doświadczenie i nowoczesne metody zarządzania, z pozytywnym nastawieniem do klientów. Na bieżąco doskonalę swój warsztat pracy. Zdecydowanie nie stronię od kontaktów z klientami, w których zachowuję dystans do siebie  i świata. W spotkaniach tych preferuję klimat, który wprowadza nas w przestrzeń wolną od presji, stresu i codziennej gonitwy. Nie jest to bez znaczenia w stałym pośpiechu, który nie pozwala nam dostrzegać rzeczy ważnych, powodując znaczne straty.
A w czasie wolnym … oddaję się pasjom.

Renata Skąpska

 

* * *

Jestem studentką kierunku finanse i rachunkowość biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym i staram się łączyć wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pracując tutaj nauczyłam
się, że praca jest przyjemnością, a nie przymusem. Każdy dzień pozwala mi na doskonalenie moich umiejętności i rozwijanie nabytej wiedzy, a czas spędzony w pracy daje mi dużą satysfakcję. Dzięki temu łączę przyjemne z pożytecznym. Jestem szczera i otwarta na nowe wyzwania. Lubię podejmować ryzyko i konsekwentnie dążyć do upragnionego celu. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze. Zawsze myślę pozytywnie i nie boję się porażki gdyż one uczą mnie jak radzić sobie w życiu codziennym.

A w wolnym czasie oddaję się bez końca czytaniu książek, sprawia mi to ogromną przyjemność. Przenoszę się w inny, nawet lepszy świat. Uwielbiam szczęśliwe zakończenia… To właśnie książki zachęciły mnie do podróży, które sprawiają mi wielką radość. Zwiedzając nowe miejsca zawsze mam przy sobie aparat fotograficzny i książką. Są to dwie nierozłączne rzeczy bez których każda podróż była by nudna. Nie posiadam żadnego motta życiowego ale zawsze pamiętam o uśmiechu, bo to dzięki niemu czyjś dzień może stać się lepszy niż jest.

Martyna Kowalska